Sake
Suszi
WSZiB
A+ A A-

Ilona Niżnik

 

Uczestniczka szkolenia komputerowego w ramach projektu: Akademia Obywateli Trzeciego Wieku

Chciałabym bardzo podziękować Paniom: Annie Grobel-Kijance oraz Dorocie Sitko za poszerzenie naszych horyzontów umysłowych na Kursie Obsługi Komputera, poprzez profesjonalne i nadzwyczaj przystępnie opracowane zajęcia (świetnie przygotowany program), jak również współpracującym Paniom: Agnieszce i Asi, za serdeczną opiekę oraz dbanie o nasz żołądek. Kurs zorganizowany był fantastycznie, atmosfera sympatyczna, bardzo dużo skorzystałam i chętnie uczestniczyłabym w dalszych tego typu zajęciach komputerowych, gdyby takie były jeszcze zorganizowane. Szanowne Panie - serdecznie dziękuję!

Ilona Niżnik 

Paweł Kramarz

 

Absolwent kierunku: Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Studia z zakresu Pośrednictwa w obrocie nieruchomościami są prowadzone na wysokim poziomie, wykładowcy to profesjonaliści, którzy potrafią przekazywać wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Prowadzący prezentują nie tylko wiedzę merytoryczną, ale też podają wiele przykładów praktycznych. Zostałem mile zaskoczony poziomem kształcenia. Materiały z zajęć zawsze były dostępne dla studentów, ponadto organizatorzy zapewniają dobry kontakt ze słuchaczami. 

Paweł Kramarz

D.H.

 

Absolwentka kierunków: Zarządzanie nieruchomościami i Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Studia podyplomowe w WSZiB wspominam bardzo mile. Wiadomości, które przyswoiłam w czasie wykładów, szczególnie tych z zakresu prawa są dla mnie bezcenne! Teraz w czasie praktyk widzę jak bardzo. Studia podyplomowe pozwoliły mi również na nawiązanie cennych kontaktów z wykładowcami i studentami.

D.H.

Tadeusz Skorupa

 

Absolwent kierunków: Zarządzanie nieruchomościami i Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pomimo deregulacji zawodów z zakresu rynku nieruchomości uważam, że wiedza i umiejętności będą decydować o tym kto utrzyma się tym rynku. Studia podyplomowe w WSZiB gwarantują wysoki poziom zajęć, profesjonalizm wykładowców oraz dostęp do różnorodnych materiałów szkoleniowych. 

Tadeusz Skorupa 

Justyna Bernatek

 

Absolwentka kierunku: Zarządzanie zasobami ludzkimi

Studia „ Zarządzanie zasobami ludzkimi” nie tylko rozwinęły moją karierę, ale także rozwinęły mnie jako człowieka. Zajęcia dotyczące autoprezentacji, motywowania i przeciwdziałania stresowi dostarczyły mi niezbędnych narzędzi, którymi posługuję się  w życiu codziennym i które przydają mi się w kontaktach międzyludzkich. Mam poczucie, że zainwestowane pieniądze w dużym stopniu przełożyły się na rozwój mnie samej.

Justyna Bernatek 

Grzegorz Orczyk

 

Student kierunku: Coaching

Studia podyplomowe na WSZiB stawiają duży nacisk na praktyczną naukę Coachingu. Zmieniły one radykalnie moje pojęcie o Coachingu w biznesie, często mylonego z mentoringiem przez managerów. Wykładowcy to praktycy biznesowi, a obawiałem się filozofów-teoretyków. Jednym słowem jest idealnie - polecam.

Grzegorz Orczyk

Anna Senderak

 

Studentka kierunku: Coaching

Wybrałam Coaching na WSZiB ze względu na niezwykle (jak na ten kierunek) niską cenę. Studia przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Maximum praktyki, minimum teorii i przyjazna atmosfera sprawiają, że po każdym zjeździe wracam do domu naładowana masą wiedzy i pozytywną energią. Nie spodziewałam się, że umiejętności nabyte podczas zajęć przydadzą mi się niemal w każdej sytuacji. Te studia pomagają nie tylko w pracy zawodowej, ale i w życiu prywatnym. Polecam wszystkim! Nie tylko przyszłym coachom:)

Anna Senderak

Małgorzata Ostrowska

 

Studentka kierunku: Coaching

Nie spodziewałam się aż tak dobrych studiów! Wysoki poziom merytoryczny, świetni wykładowcy i współstudiujący, a wszystko w komfortowych warunkach, super atmosferze i za dobre pieniądze. Bardzo polecam! 

Małgorzata Ostrowska

Jan Masłyk

Absolwent kierunku: Administracja Europejska. Zarządzanie funduszami unijnymi

Uważam, że zdobycie wiedzy na tego typu studiach jest ważne nie tylko dla osób chcących robić karierę w strukturach unijnych, poza granicami kraju, ale także osób pracujących w kraju. Wykorzystanie wiedzy i doświadczenia będzie potrzebne w regionie (Unia w szczególności zwraca uwagę na rozwój regionalny). Od wiedzy i umiejętności pracowników struktur administracji rządowej i samorządowej będzie zależało, jak będzie można skorzystać z możliwości, jaką daje integracja Polski z UE.

Jan Masłyk, Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, Biuro Zarządzania Funduszami Europejskiemi

Anna Popielska

Absolwentka kierunku: Administracja Europejska. Zarządzanie funduszami unijnymi

Studia dostarczyły mi wiedzy i umiejętności niezbędnych przy pisaniu wniosków o dotacje z UE, udoskonaliły moje umiejętności praktyczne, ale też dały ogólną wiedzę o politycznych, ekonomicznych i prawnych aspektach integracji. Studia polecam zarówno tym, którzy chcą pracować w strukturach Unii Europejskiej, jak również pracownikom sektora prywatnego, chcącym pogłębiać swoją wiedzę oraz poszerzać swoje umiejętności. Duża różnorodność programu powoduje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Anna Popielska, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

Urszula Magdziarz

Absolwentka kierunku: Administracja Europejska. Zarządzanie funduszami unijnymi

Udział w studiach podyplomowych Administracja Europejska. Zarządzanie funduszami unijnymi pozwolił mi gruntownie przygotować się do pracy w charakterze doradcy ds. funduszy strukturalnych. Dzięki praktycznemu podejściu do zajęć i ciekawym warsztatom prowadzonym przez specjalistów - praktyków m. in. z UKIE, Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Zamówień Publicznych, poznałam „od kuchni” techniki skutecznego ubiegania się o dotacje tak dla projektów inwestycyjnych, jak i szkoleniowych. Równie ważne były dla mnie zajęcia z wdrażania i rozliczania projektów, jako że ostatecznie od poprawnego zaplanowania tych czynności zależy efektywność wykorzystania dofinansowania przez firmy i instytucje.

Urszula Magdziarz, właścicielka firmy doradczej specjalizującej się w pozyskiwaniu funduszy unijnych

Biuro rekrutacji


Wyższa Szkoła Zarządzania
i Bankowości w Krakowie

al. Kijowska 14, p. 105
(Dziekanat, I piętro), 
pon-pt. 8:00-16:00,sob. 8:00-14:00 

+48 12 635 68 58
+48 12 635 68 59
+48 12 635 68 16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

blue green orange red

Copyright by WSZIB, 2011 - 2012